Reparador de bateries 2-32S 15A 20A 25A Equalitzador automàtic de bateries de liti HTB-J32S25A
Detall del producte
Etiquetes de producte
Especificacions
Especificacions de l'equalitzador de bateries de liti Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informació del producte
Nom de la marca: HeltecBMS
Origen: Xina continental
Certificació: RAEE
Garantia: 3 mesos
MOQ: 1 unitat
Tipus de bateria: Liti ternari, fosfat de ferro i liti, titani-cobalt-liti
Tensió nominal: 12 V CC
Gamma de reparació: 2-24S/2-32S
Corrent d'equilibri: 15A/20A/25A
Mida: 360 * 290 * 170 MM
Personalització
  • Logotip personalitzat
  • Embalatge personalitzat
  • Personalització gràfica
Paquet
1. Reparador de bateries * 1 joc.
2. Bossa antiestàtica, esponja antiestàtica i caixa corrugada.
Detalls de la compra
  • Enviament des de:
    1. Empresa/fàbrica a la Xina
    2. Magatzems als Estats Units/Polònia/Rússia/Brasil
    Contacta amb nosaltresper negociar els detalls de l'enviament
  • Pagament: es recomana el 100% del TT
  • Devolucions i reembossaments: Apte per a devolucions i reembossaments
Característiques
  • Tensió nominal: DC12V
  • Rang de reparació: 2-32S
  • Corrent d'equilibri: 15A/20A/25A (ajustable)
Principi de funcionament
① Equalització manual
② Equalització automàtica
③ Equalització de càrrega
Els paràmetres de configuració de l'equalització de càrrega són els següents:
Paràmetres d'equilibri del fosfat de ferro i liti:
Protecció contra sobretensió del monòmer: 3,650 V Recuperació de sobretensió del monòmer: 3,650 V Tensió d'equalització forçada: 3,650 V
La tensió d'inici d'equalització s'estableix al valor més baix de la tensió de cadena = V, la diferència de tensió del monòmer d'equalització: 0,005 V i la proporció del corrent d'equalització: 5% ~ 100%
Paràmetres d'equalització de càrrega de liti ternari:
Protecció contra sobretensió del monòmer: 4.250V Recuperació de sobretensió del monòmer: 4.200V Tensió d'equalització forçada: 4.250V
Tensió d'inici d'equalització: 4.000V Diferència de voltatge de monòmer d'equalització: 0.005V Relació de corrent d'equalització: 5%~100%
Quan s'equalitza la càrrega, el "pol negatiu de la bateria" del panell frontal de la màquina ha d'estar connectat al pol negatiu general de la bateria, el pol negatiu del carregador ha d'estar connectat al "pol negatiu de càrrega" del panell frontal de la màquina i el pol positiu del carregador ha d'estar connectat al pol positiu de la bateria. Abans d'entrar en estat equilibrat, el corrent de càrrega no ha de superar els 25 A, el corrent de càrrega no ha de superar els 5 A quan arriba a un inici equilibrat (fosfat de ferro de liti 3.450 V / liti ternari 4.00 V), i l'efecte d'un petit equilibri de corrent serà millor.
Equalitzador de bateries - Màquina d'equilibrat de bateries (7)
Equalitzador-de-bateries-màquina-equilibradora-de-bateries (6)
Selecció de models
Índex tècnic Model de producte
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Cadenes de bateria aplicables 2-24S 2-32S
Tipus de bateria aplicable LFP/NCM/LTO
Corrent d'equilibri màxim 25A 15A 20A 25A
Paràmetres d'equilibri del fosfat de ferro i liti Protecció contra sobretensió del monòmer: 3,65 V
Recuperació de sobretensió del monòmer: 3,65 V
Tensió d'equalització forçada: 3,65 V
Diferència de voltatge del monòmer d'equalització: 0,005 V
Proporció del corrent d'equalització: 5% ~ 100%
Paràmetres d'equilibri del liti ternari Protecció contra sobretensió del monòmer: 4,25 V
Recuperació de sobretensió del monòmer: 4,2 V
Tensió d'equalització forçada: 4,25 V
Tensió d'inici d'equalització: 4V
Relació de corrent d'igualació: 5% ~ 100%
Mida (cm) 36*29*17
Pes (kg) 6.5 9,5
Nota
② Durant l'equalització de la càrrega, el "pol negatiu de la bateria" del panell frontal de la màquina ha d'estar connectat al pol negatiu de tota la bateria, el pol negatiu del carregador ha d'estar connectat al "pol negatiu de càrrega" del panell frontal de la màquina i el pol positiu del carregador ha d'estar connectat al pol positiu de la bateria. El corrent de càrrega no ha de superar els 25 A abans d'entrar a l'estat d'equilibri, i el corrent de càrrega no ha de superar els 5 A quan s'arriba a l'equilibri (fosfat de ferro-liti 3,45 V / liti ternari 4 V). L'efecte d'equilibri de corrent petit serà millor.
③ Font d'alimentació opcional
  • Ús del sistema de 0-120 V (fins a 24 S); Ús del sistema de 0-135 V (fins a 32 S).
  • Font d'alimentació monofàsica de 220V.